16 sierpnia, 2021

Modraczek z magnesem

Modraczek z magnesem
– takim oryginalnym zaproszeniem już od dwóch tygodni promujemy kulinarne święto na Kociewiu i zapraszamy mieszkańców powiatu tczewskiego i turystów do Subków na „Kociewski Festiwal Kulinarny – Pełna Grapa”. To już w najbliższą sobotę 21 sierpnia br. początek o godz. 15:00.
Byliśmy już w Gdańsku na Jarmarku Dominikańskim, na rynku w Gniewie, w bibliotece w Morzeszczynie, na targowisku w Pelplinie i w Tczewie. Wczoraj Agata i Daniel w kociewskich strojach zapraszali mieszkańców Subków.

Operacja pn.: „Kociewski Festiwal Kulinarny – Pełna Grapa” mająca na celu promocję regionalnej kuchni kociewskiej, z wykorzystaniem dziedzictwa lokalnego, poprzez stworzenie imprezy promującej walory Kociewia współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” poddziałanie „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 i uzyskała wsparcie za pośrednictwem LGD „Wstęga Kociewia” w ramach realizacji Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2014-2020 dla obszaru gmin: Gniew, Morzeszczyn, Subkowy, Pelplin i Tczew.

Aktualności